Wirtualny spacer - sklep i pracownia Beaty Cupriak pon-śr 9-17, czw-pt 9-19, sob 10-14, ZAPRASZAMY

Ostatnie wpisy

 • Jaki niebieski jest dla ciebie najlepszy?
  Jaki niebieski jest dla ciebie najlepszy?

  Co pasuje do niebieskiego? Co to za kolor kobaltowy? Jakie dodatki do błękitnej sukienki...?Niebieskiego nie lubi chyba tylko Gargamel. Kolor niebieski kojarzy się ze spokojem, głębią, namysłem, równowagą. Zobacz, jakie są odcienie niebieskiego - i znajdź idealny dla siebie.

 • Beata pisze, jak została swoją własną modelką
  Beata pisze, jak została swoją własną modelką

  Pozując kilka dni temu do sesji, zdałam sobie sprawę, że spełniam drugie ze swoich dziecięcych marzeń. Od ponad dwudziestu pięciu lat wielokrotnie zakładam każdą, dosłownie każdą rzecz wychodzącą z mojej pracowni, a także takie, które nie zdały testu i pozostały w fazie prototypu. Jestem tak zwaną modelką przemysłową.

 • Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.
  Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.

  Wybór eleganckiej sukienki na rodzinną uroczystość to ważny element przygotowań do wyjątkowego dnia. Wszystko jedno, czy jesteś mamą komunijną czy gościem na bat micwie, warto zadbać o niecodzienną elegancję. W końcu ubiór podkreśla podniosły nastrój – znajdź więc taki, w którym będziesz wyglądała fantastycznie i odpowiednio odświętnie, a przy tym będziesz mogła swobodnie oddychać.

 • Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.
  Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.

  Dostałaś zaproszenie. Zaznaczyłaś datę w kalendarzu. Wiesz, że spędzisz ten dzień wśród ważnych dla siebie osób. I chcesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Pokaż to wyjątkową sukienką.