9 - 17. Magazyn o stylu dla profesjonalistek

Zobacz, co będzie na wiosnę ✿

Kolory ogrodu, motywy roślinne, sukienki na specjalne okazje... Wiosenne nowości jeszcze w lutym. Teraz możesz podejrzeć kilka pierwszych modeli.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na firmową imprezę? 6 zasad, jak trafić we właściwy ton

Firmowe imprezy. Z jednej strony okazja do networkingu i strategicznych rozmów. Z drugiej – labirynt pełen pułapek. Jak znaleźć złoty środek między cekinową mini a szarą korpogarsonką? Oto 6 ubraniowych zasad, które Ci w tym pomogą.
Czytaj dalej

Jak ubrać się na karnawał 2018? 4 ułatwienia

Ułatw sobie życie - jest za krótkie, żeby spędzać je przed szafą pełną ubrań. Masz też ważniejsze zajęcia niż żmudne komponowanie stylizacji (kawa? książka? kot?). Oto 4 sposoby na karnawał 2018.
Czytaj dalej

Biała damska koszula na 4 różne okazje

Zobacz, jak stylizować prostą białą koszulę na 4 różne okazje: świątecznie, codziennie, biznesowo, wizytowo. Koszula Supernowa w akcji.
Czytaj dalej

Rekruterka Iwona Szybka o: długim szukaniu ścieżki zawodowej, żaglach i zmianie stylu o 180°.

Zaczynamy serię Profesjonalistki - cykl rozmów z inspirującymi kobietami. Spodziewajcie się śmiechu, powagi i rad dotyczących kariery z kobiecej perspektywy. Na początek rozmowa z Iwoną Szybką, która opowiada o pracy z południowcami, rynku pracy w szalonych latach transformacji i tym, co sprawiło, że porzuciła luźne garnitury.
Czytaj dalej

Profesjonalistki: nowy cykl rozmów z ciekawymi kobietami

Jak często słyszycie głos kobiet, które liczą się w swojej pracy? My niezbyt często. A takie kobiety nie są jednorożcami, kwiatami paproci ani potworami z Loch Ness: one naprawdę istnieją. I potrafią ciekawie opowiadać, jak doszły tam, gdzie są. Z radością otwieramy nowy cykl Profesjonalistki.
Czytaj dalej

Jak się ubrać do pierwszej pracy? 4 rady dla Agaty

4 rzeczy do pracy, w jakie warto zainwestować na początku, żeby móc nosić je potem na różnych stanowiskach. Przeczytaj, co wynikło z rozmowy z Agatą w poczekalni do fizjoterapeuty.
Czytaj dalej

Dlaczego potrzebujemy ubrań dla profesjonalistek?

Beata pisze, jak zmieniamy ubrania do pracy, żeby współczesne kobiety mogły skupić się na wyzwaniach zawodowych zamiast myśleć o tym, co na siebie włożyć.
Czytaj dalej

Jak się ubrać do pracy w upalny dzień? 5 pomysłów

W szczycie sierpniowych upałów i wachlując się jedną ręką, podpowiadamy, jak przy wysokich temperaturach pomóc sobie strojem. Jakie ubranie do pracy sprawdzi się w upale w urzędzie, w kancelarii, w pokoju nauczycielskim, w wieży kontroli lotów? Oto naszych 5 pomysłów na to, jak się ubrać przy temperaturach powyżej 28*C.
Czytaj dalej

Dlaczego w tym roku niewiele przeceniamy?

Jak właściwie działają wyprzedaże? Dlaczego przecenia się te, a nie inne rzeczy, i dlaczego w ogóle przecenia się ubrania? Przeczytaj, co w tym roku przeceniamy i dlaczego.
Czytaj dalej

Jaki jest najlepszy dla Ciebie odcień różowego?

Jakie są odcienie różu? Który róż pasuje do Twojego typu urody? Jakie dodatki dobrać do pudrowej sukienki, amarantowej bluzki, koralowego płaszcza? Przeczytaj nasz mini poradnik o różu.
Czytaj dalej

Sukienki na wesele na lato - 10 pomysłów

Jaką sukienkę włożyć na wesele i inne uroczystości tego lata? Zobacz naszych 10 pomysłów, jak wyglądać niebanalnie w sukience weselnej.
Czytaj dalej